Veiling

Elk jaar vind de grote veilig plaatst. Deze start om 12.00 op het kerkplein.
De spullen voor de veiling zijn nog niet bekend.
De veilinglijst zal ongeveer dag voor de rommelmarkt bekend zijn en hier worden gepubliceerd.

1.       Russische lakdoos uit 1976, met afbeelding van prins en prinses
2.       Drie antieke tegeltjes met figuren, o.a. man met fluit
3.       Drie emaille voorraadbussen, koffie thee suiker
4.       Brocante vogelkooi van hout en metaal met ‘vogeltje’ en 2 bakjes
5.       Zwarte bakelieten telefoon met draaischijf
6.       Drie Kuifje miniaturen in originele doosjes en div. losse figuurtjes
7.       Originele grote schaal uit India, hand gehamerd
8.       6 boekjes ‘De wereldreis van Bulletje en Boonestaak’, complete serie
9.       Hummel schoorsteenveger 1960-1973
10.   Licht groene fruittest (met onderschotel)
11.    8 delig gebakstel van Société Céramique, Victoria rood
12.   Groene petroleumkan, 3 liter
13.  Twee fraaie houten stoelen met rieten rugleuning
14.   Pede koffiemolen, compleet met wandplaat, deksel en glazen bakje
15.   Bonbonnière van Flora Gouda, model Paola
16.   Gietijzeren keukenweegschaal Salter, begin 20e eeuw, doorleefde uitstraling
17.   Decoratieve rode seinlamp Cahero
18.   10 grote afbeeldingen met fruit van Pomona Britannica in originele doos
19.   Houten bewerkte schoenpoetskist
20.   12 verzilverde lepeltjes met oud Nederlandse maandnamen
21.   Grote koperen ketel
22.   Panorama van Rotterdam in lijst, april 1940, Marius Richters
23.   Nostalgisch brilletje in metalen brillendoos
24.   Marmorite melkglazen dekseldoos, 1932, van A.D. Copier, Leerdam
25.   Drie grote Delfts blauwe borden, Royal Sphinx/Boch
26.   Kerstboek 1925, met o.a. verhaal van W.G. v.d. Hulst, met linnen sierband
27.   Mosterdpotje van glas met zilver, met zilveren lepeltje (1858) met gebruikssporen
28.   Houten theetafeltje met wieltjes
29.   Tinnen odeurflesje, gedecoreerd, met inscriptie RW 1817
30.   Verzilverde ovalen schaal met hengsel, Wolker & Hall, Engeland, ca. 1900
31.   Wonderpan, grijs gewolkt, met ster in de bodem
32.   Schilderij op linnen van de Oude Kerk, van huisschilder Van Reeuwijk
33.   Nostalgische houten locomotief met 5 wagons
34.   Houten klepbank met armleuningen