Veiling

Elk jaar vind de grote veilig plaatst. Deze start om 12.00 op het kerkplein.

  1. Verzilverde spaarpot met muziekdoosje, carrousel
  2. Lucifers in metalen houder met jachttafereel, 2 stuks
  3. 6 eierdopjes en zoutbakje, Societe Ceramique, Beatrix, met onderbord
  4. Atlas mini train, Oriënt Express, 1/220
  5. Brocante glazen botervloot met onderschotel en deksel
  6. Retro schaal in vissenvorm, Vallauris
  7. Houten stepje, Hadee, met richtingaanwijzer en rode metalen wieltjes
  8. Schilderij met zeezicht, gesigneerd H.W. Mesdag, met bewerkte lijst
  9. Pop van Celba celluloidfabriek, nr. 42, met matrozenpakje en schoentjes
  10. Servetring en vingerdoekring van Gero 90 verzilverd
  11. Manchetknopen met parelmoer, Manhattan, in originele doosje
  12. Kleurrijk bord met tekst ‘Navigare necesse est’, Makkum
  13. Nostalgische telefoon met draaischaaf en beugel, RTT 56
  14. 2 grote, hoge glazen met bijpassende voorraadpot, geslepen
  15. Scheepslamp met draaibaar rood/groen glas
  16. Zilveren peper- en zoutstel, Duchin Creation
  17. Glazen weckpot met beugel, 3,5 liter, Siemens glas
  18. Stencil/zeefdrukmachine in oorspronkelijke houten koffer met verschillende accessoires
  19. 5 Bijbelboekjes (Boeken van Mozes, Job, Bergrede, Gelijkenissen, Handelingen)
  20. Metalen sierdoosje met oosterse print
  21. Gietijzeren personenweegschaal Alexandra, met inklapbare gewichtsmeter, tot 125 kg.
  22. Dressoirklok met afbeelding van landschap, blauw/wit
  23. 6 geslepen glaasjes en bijbehorend karafje met stop
  24. Schilderij op linnen, strandtafereel, vrijwel gave lijst, gesigneerd Willems
  25. Bronzen beeld van vrouw met vogelnestje, inscriptie ‘Moreau Math. Hors Omcours’
  26. 2 kop en schotels met roze bloem, Prince of Wales
  27. Rode tinnen auto, Trade Mark Modern Toys
  28. Verzilverde dekschaal, Johnston & Co, nr. 7512
  29. Dupont aansteker, verguld, met aankoopbewijs, in originele doos
  30. Nostalgisch beugeltasje, maliënkolder
  31. Brocante theeglazen in houder, 6 stuks en bijbehorend dienblad
  32. 2 borden Petrus Regout, ‘Amazone’ met kasteel en ruiter
  33. Tabakspijp met kop van sultan, gemaakt van meerschuim, in doos
  34. Houten kastje met 2 deurtjes en kleplade